Zobacz ofertę Białego Lotosa

Masaż to w XXI wieku zalecana metoda odprężania. Masaż sam w sobie ma także ogromne znaczenie terapeutyczne i w leczeniu. Właśnie dlatego tak ważne jest żeby uważnie wybrać salon masażu. W Opolu jest kilka wartych zainteresowania gabinetów ale szczególną uwagą trzeba koniecznie obdarować gabinet masażu Biały Lotos, jaki specjalizuje się w takich zabiegach jak:
masażysta Opole
Oprócz tego gabinet specjalizuje się w masażu wschodnim.
Masaż orientalny – jest to każdy rodzaj masażu opierający się na teorii obiegu energii witalnej we wszechświecie, a więc i przepływającej przez człowieka. MASAŻ WSCHODNI – opiera się na połączenia akupresury (uciskanie wybranych punktów na ciele) z innymi technikami masażu. Masaże robione są przez wyspecjalizowanego masażystę. Masaż jako forma leczenia był znany już od stuleci. Narodził się wraz z innymi technikami medycyny konwencjonalnej. Podróżnicy, którzy podróżowali po Dalekim Wschodzie często pisali o wspaniałych efektach masaży wschodnich, które stosowano razem ze stawianiem baniek. Nasze ciało to jedna całość. Cudowne działanie masaży jest nie do przecenienia. Warto skorzystać z zalet tej metody relaksu czy terapii i rehabilitacji. Masowanie ciała pozwala energii równomiernie rozchodzić się po ciele. Gabinet Biały Lotos ma w ofercie nie tylko masaże. Należy zapoznać się z ofertą dodatkową. Szczególnie w temacie naturoterapii. I tak : bioenergoterapia i kręgarstwo.
Czym zajmuje się kręgarz?
Kręgarstwo Opole
Kręgarstwo to terapia manualna – chiropraktyka na co dzień zwana kręgarstwem, jest naturalną i nieinwazyjną metodą pomagania chorym z dolegliwościami bólowymi kręgosłupa i układu ruchu. Istnieje sporo interesujących metod, jakie mają jednak wspólne cechy – polegają one na odblokowaniu zablokowań w obrębie kręgosłupa, a także przywróceniu prawidłowego ustawienia kręgów w celu zmniejszenia nierównomiernego nacisku na krążki międzykręgowe.
Zobacz również naszą ofertę bioenergoterapii : bioenergoterapia opole

Podobne artykuły

Dodaj komentarz